![](/_nw/3/s79474540.jpg)
14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника і захисниць України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані і виникали послідовно.Це визначна дата, яка символізує багаті і славні традиції українського народу, уособлює мужність, героїзм, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її багатовікової історії. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність задля процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності, хто несе почесну варту на захисті народу України. З нагоди цих свят КЗ " Новосанжарська публічна бібліотека" та її бібліотеки - філії підготували для своїх відвідувачів ряд заходів: перегляди літератури, книжкові виставки, цікаві вікторини, огляд тематичних новинок літератури виховні бесіди та багато іншого.
КЗ "Новосанжарська публічна бібліотека" провела пізнавально-розважальне свято для дітей "Ми роду козацького діти, землі української цвіт"
![](/_nw/3/s42042863.jpg)
створила книжково-ілюстративну виставку «Від козака до сучасного захисника », бібліографічний огляд новинок літератури "Мужність і відвага крізь покоління".
Забрідчанська сільська бібліотека - філія - підготувала книжково-ілюстративну виставку і огляд літератури «Славетні імена України»
, також представила онлайн-вікторину «Козацькому роду нема переводу»
Лелюхівська сільська бібліотека - філія влаштувала історичний вітраж "Козацький дух- непереможний" та викладку літератури для дітей "У віках вам жити, лицарі України".
![](/_nw/3/s04838361.jpg)
Пологівська бібліотека - філія влаштувала зустріч - бесіду з учнями 3-го класу, де учні мали змогу поринути у світ козацтва, поговорити про те, хто такі захисники України -
, ![](/_nw/3/s80377039.jpg)
У Великокобелячківській сільській бібліотеці - філії до цієї дати облаштована книжкова інсталяція " Слава козацька не вмре, не поляже".
![](/_nw/3/s88149411.jpg)
Супротивнобалківська сільська бібліотек - філія
![](/_nw/3/s42879274.jpg)
Книжкова виставка «Слава козацька вічно жива».
![](/_nw/3/s58069161.jpg)
Клюсівська сільська бібліотека - філія організувала тематичний перегляд літератури
|