![](https://pp.userapi.com/c638823/v638823547/3743e/H1PEU6SeIgs.jpg)
7 квітня 2017 року о 12 год у Зачепилівському сільському будинку культури проведена народознавча година « Роми України : національна символіка, традиції, звичаї» . Організатором та ведучою була завідуюча бібліотекою Зуйкова І.В. , за активної підтримки шкільного бібліотекаря Білик В.В., організатора позакласної роботи Буханець О.В., директора СБК Слюсенко Н.М. Були запрошені жителі села та учні школи. Присутні ознайомилися з історією виникнення цього свята, з національними символами ромів- прапором , гербом, прослухали гімн , вірші Михайла Мода «Циганська доля» та В. Назарука «Циган з гітарою», уривок з давньоіндійської поеми «Магабгарата». З великою цікавістю слухачі дізналися про звичаї, традиції, незвичайні страви, цікаві факти з життя цього волелюбного народу. На закінчення народознавчої години присутні зустріли справжніх зачепилівських ромів Аміну Гуденко та Аліну Руденко, які виконали запальний танок « Циганочка». Час пролетів непомітно і всі отримали велике задоволення
![](https://pp.userapi.com/c638823/v638823547/37434/Mi6NqW8L36c.jpg)
![](https://pp.userapi.com/c638823/v638823547/37448/eM0BnQlafmM.jpg)
![](https://pp.userapi.com/c638823/v638823547/3742a/PKjKVY1W8G0.jpg)
|