Забрідчанській СБФ
![](/_nw/0/s17641019.jpg)
Біюліотекар Наталія Бець провела гру-вікторину «Цікавий світ професій», запропонувавши відгадати цікаві запитання. На закінчення провели веселі рухливі ігри, юні читачі ділилися своїми мріями про майбутню професію. Агроном, геолог, перукар, візажист чи програміст? І, звичайно ж вибрали книги для літнього читання.
![](/_nw/0/s21383115.jpg)
Зачепилівська СБФ
![](/_nw/0/s10949151.jpg)
Кожного тижня на протязі червня і липня місяця завідуючою сільською бібліотекою Зуйковою І.В. проводяться літні читання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Діти з цікавістю слухають казки ,оповідання, розгадують загадки, сканворди, знайомляться з явищами природи , народними прикметами , грають у веселі ігри, а потім пригощаються різними смаколиками.
![](/_nw/0/s40496401.jpg)
А 12 липня відбулися читання для малограмотної молодої ромської сім"ї Горват Федора і Савицької Альбіни та їх дітей Артема, Анюти та Ангеліни. Батьки з дітьми з цікавістю слухали українські народні казки і розгадували загадки. Всі весело провели вільний час і отримали задоволення.
![](/_nw/0/s93244647.jpg)
|